Web Tasarım & Yazılım ve Geliştirme

Siz de herkes gibi dijital dünyada “gerçek ve doğru” biçimde yer almak istiyorsunuz.

Kurumsal ya da kişisel markanı ile doğru orantılı olarak; ihtiyacınız olan kişisel blog, E-ticaret ya da kurumsal web siteleri çözümleri sunuyoruz. Cep telefonu, tablet, diz üstü ya da masaüstü her türlü mecraya uyumlu tasarıma sahip bir web sitesine kavuşuyorsunuz. SEO uyumlu, güncel tasarım modellerine sahip, Google dostu yapısıyla da demode rakiplerinize fark atacaksınız.

Web Tasarım
Özgün içerik üretimi ve yönetimi

Kaliteli ve Özgün İçerik Üretimi ve Yönetimi

Web siteniz var ama canlı mı, yaşıyor mu? Web siteniz için Google ve SEO odaklı içeriğe mi ihtiyacınız var?

Gerçekten de tüm mesele bu.Günümüzde artık  web sitenizin yaşıyor olması çok ama çok önemli. Yani düzenli biçimde, kurallara uygun içerikler girilmesi, belirli senaryolar eşliğinde düzenlenmesi gerekir.

SEO ve Arama Motoru Optimizasyonu

SEO çalışması oldukça hassas bir iştir. Hizmet verilen sektörün araştırılması, en iyi anahtar kelimelerin belirlenmesi ve rakiplerin belirlenerek bir strateji oluşturulmasıyla başlar.

Stratejiyi oluşturmak çok önemlidir. Sitenin arama motoru sıralama durumu da belirlendikten sonra sayfa içi çalışmalara geçilir. Bir takım analiz araçları ve ve sorgulamaları da tamamladıktan sonra hedefe doğru hızla yol alınır.

seo, arama motoru optimizasyonu
Dijital reklam yönetimi

Dijital Reklam Yönetimi

Dijital reklam yönetimi; doğru kitleye, en düşük maliyetlerle, en kısa zamanda ulaşmanın yoludur.

Dijital reklam yönetimi, bir çok kanaldan ele alındığında daha etkili olan bir yapıya sahiptir. Tek bir kanalı kullanacak olsanız dahi, hangi kanalı kullandığınız değil, ne kadar iyi ve randımanlı kullandığınız önemlidir.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya yönetiminde en önemli noktalardan biri de hangi mecralarda yer alınması gerektiğidir.

Sosyal mecralar belirlenir, var olan hesaplar düzenlenir, doğru içerik hedef kitlenizle uyumlu doğru zamanlama belirlenerek, iyi bir metin ve görsel kombinasyonu ile servis edilir.

Sosyal medya yönetimi
Grafik tasarım hizmetleri

Grafik Tasarım

Firmanızın logosu, kurumsal kimliğiniz, katalog broşür tasarımı ya da banner tasarımlarınız…

Tasarımın gücü çok önemlidir. Hangi sektörden olduğunuz, firmanızın büyük ya da küçük olması hiç fark etmez. Hatta tasarım sizi olduğunuzdan daha büyük bile gösterir. İşte bizim amacımız da logo, kurumsal kimlik, broşür ya da banner hiç fark etmez tasarımın gücü ile markanıza değer katarız.

Profesyonel Fotoğraf Çekimleri

İyi bir fotoğraf karesi size, işinize ya da markanıza dair çok şey anlatır…

Profil fotoğrafınız, web sitenizde ya da sosyal medyada kullandığınız fotoğraflar sizi rezil de edebilir, vezir de… Kişiye özel konsept çekimi, özel gün fotoğrafçılığı, etkinlik ve mekan çekimleri için profesyonel hizmet veriyoruz.
Ajans işlerinde genelde göz ardı edilen “profesyonel fotoğraf hizmetleri” tüm tasarım işlerinde bizzat verdiğimiz hizmete dahildir.

Profesyonel fotoğraf çekimi

Measure Your Visits

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip. ex ea commodo consequat.

See job offers

Results

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium.

75%

CONVERSIONS

90%

ROI

95%

MORE TRAFFIC

100%

SUCCESS RATE